maxiwell: High Voltage (Default)
[personal profile] maxiwell
  Сталося те, що очікувалось - після переносу серверів до Росії, перехід ЖЖки під російську юрисдикцію був неминучим. 4 квітня всі блогери були поставлені перед фактом нових правил. І це при тому, що це вже друга зміна правил за місяць! Раніше такого не було. Причому нові умови користування стали жорсткішими. Політика потрапила під заборону, а від реклами не убезпечить навіть платний аккаунт. Іноземцям же взагалі незрозуміло про що оговорюється в російській версії правил.

  Блогерська спільнота бурно відреагувала на впровадження нових правил. Відбулася масова міграція із LiveJournal до Dreamwidth та інших блог-платформ. Оскільки очевидно, що ЖЖка з затишних блогів перетворюється на рупор кремлівської пропаганди і рекламну помийку.

  В СУПі реакцією на масовий відтік блогерів стало закриття переносу записів на інші платформи. Добре, що я ще наприкінці минулого року зробив копіювання блогу на Dreamwidth. Залишилось тільки привести його до ладу.

ЖЖ

  А що з ЖЖ? ЖЖка вже давно не та:( Враховуючи те, що частина френдів перебралася на Дрім, частина перестала публікувати нові пости, а рашистські тролі активізувались, вважаю нема сенсу старатися в LJ. Нових постів в ЖЖці не буде. А до старих закрию коментарі. Дякую всім, хто читав і коментував мій бложик в LiveJournal з 2013 року. Поки що переходжу на Dreamwidth. А далі подивимось.

Update: Чимало моїх читачів за звичкою пишуть в блог на ЖЖ. Значить доведеться на два блога писати.

Date: 2017-04-15 09:53 pm (UTC)
deu_fr: (Haruhi-erstickt-Kyon)
From: [personal profile] deu_fr
Я коли 2 своїх акаунти там прибивав, побачив в суповому опитувальнику цікаве питання:
«Что мы можем сделать, чтобы улучшить ЖЖ?» (не пам'ятаю дослівно, але суть така)

Ну то я й відповів їм: «Принести мне голову Путина на блюде!»

Date: 2017-04-22 04:46 pm (UTC)
alert_ua: (Default)
From: [personal profile] alert_ua
Що значить - ЖЖ закрив перенос записів. Давно?
В мене до 2013 року вже було переїхало, ось зараз підтягувала. Я навіть не уявляю як теперь розібратися, крім сидіти с папірцем і олівцем і викреслювати усі записи, щоб бути впевненою, шо тут усьо мойо добро.

Али якщо я таке зроблю і щось станеться с ДВ, буде прикро м'яко кажучі

Profile

maxiwell: High Voltage (Default)
maxiwell

September 2017

M T W T F S S
     123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 21st, 2017 06:56 am
Powered by Dreamwidth Studios