maxiwell: High Voltage (Default)
maxiwell ([personal profile] maxiwell) wrote2016-12-31 11:12 am

Найкращі звіти 2016го

2016 рік видався не лише спокійнішим за попередні, а й цікавішим. Вилазок і поїздок було більше. Облазив рекордну кількість абандонів. Побачив небачені раніше моделі автомобілів. Вдалося навіть поподорожувати. Зробив фотозвіти, які давно хотів написати. Та й фотозвітів у 2016му вийшло набагато більше, ніж у попередньому — 50 (проти 38 у 2015му). Тож пропоную вашій увазі найкращі, на мій погляд, фотозвіти року, що минає. З 50ти вибрав 24 огляди.

А оскільки 2016й був роком змін, то й титульну картинку зробив по-новому. Ну а ще зробив невеликі аннотації чому саме ці звіти найбільше сподобались.

Дивимось найкращі фотозвіти 2016го.

1. Вилазка осені 2015го, яку відклав на початок 2016го. Традиційно, перший звіт Нового року про епічний абандон — недобудовані залізничні тонелі під Дніпром. Облазив тоді всі доступні об'єкти незвичного будівництва.

«Сталінське метро» або недобудовані залізничні тонелі під Дніпром (частина 1)


2. Ще одна вилазка кінця попереднього року. В грудні 2015го з Мері засталкерили цікавий величезний санаторій у передмісті столиці. Пощастило, що заклад без охорони і місцями були залишки меблів і устаткування.

Санаторій «Зірка» у Ворзелі


3. Перша заброшка 2016го. Точніше, комплекс закинутих будівель: недобудовані житловий будинок, котельня, готель і спорткомплекс. І це все в далеких пердях (хоча село теж цікаве). І не «баян».Недобуди виявилися цікавішими, ніж очікував.

Недобуди у Гаврилівці


4. Коли криза фінансів, ідей і друзі зайняті — можна дослідити навколишні території. Тим паче, що є неходжені місця. От як ДОТи біля залізничного перегону Тарасівка - Вишневе і напівзакинутий колгосп.

Радгосп і доти біля Тарасівки


5. Дежавю. «Новоробний» мікрорайон в центрі Києва. Довгий час для мене був загадкою, хоча місце туристичне. Вперше побачив в 2015му. Однак відзняв матеріал і написав фотозвіт лише в 2016му.

Воздвиженка


6. Ще одне дежавю. В Українці був декілька раз, та нормально і неспішно ще не прогулювався. Саме місто гарне. Особливо, навесні. А ще побачив закинутий спорткомплекс, який бачив уві сні.

Українка


7. Виставка писанок. Не таких гігантських, які бачив раніше, а менших. Сподобалися розписи.

Фестиваль писанок у Києві


8. Прип'ять №2 — місто енергетиків Чорнобильської АЕС після аварії. Це Славутич. Давно мріяв там побувати. Відчуття дивні: молоде місто, поряд кордон з Білоруссю, зовсім недалеко до Чорнобильскої зони, поїхав після перегляду страшного фільму про аварію на ЧАЕС. І дозіметра не було з собою.

Славутич


9. Традиційний фестиваль ретро-автомобілів і всього що рухається. Це був третій візит візит на виставку, яка змінила назву. І хоч квитки подорожчали, побачив багато небачених машин: ІЖ-Москвич-408, Москвич-433. Хоча не полишало відчуття ностальгії.

Фестиваль «OldCarLand-2016» (Частина 1): Вітчизняні авто


10. Іноземні «тачки» теж здивували побаченими вперше моделями: BMW 326, BMW 850, BMW Z1 та інші. Що й казати: нафоткав рекордну кількість знімків за раз — 529.

Фестиваль «OldCarLand-2016» (Частина 3): Зарубіжні машини


11. Азіатські і інші європейські марки теж приємно здивували раніше небаченими моделями.

Фестиваль «OldCarLand-2016» (Частина 4): Зарубіжні машини (продовження)


12. Вантажівки і автобуси теж були небачені: цілий Ikarus 260, Mercedes Unimog, ГАЗ-63 та інші.

Фестиваль «OldCarLand-2016» (Частина 5): Вантажівки, автобуси і тролейбус


13. Нарешті-таки облазив місцевий абандон у селищі Сільгосптехнікум. Після того, як його загородили:) На перевірку об'єкт виявився не столовою, а кінотеатром. Або може клубом, бо кінозал невеличкий. Так що це був перший сталк по закинутому кінотеатру. Натрапив на залишки устаткування і грізного птеродактиля. Облазив сам. Ностальгічне місце, але не «баянне».

Закинутий кінотеатр Боярського сільгосптехнікуму


14. І знову ностальгія! В 2015му не вдалося полазити, так в 2016му засталкерив епічний київський «баян». А ще це перший підземний об'єкт серед моїх сталків.

Закинута стоянка туристичних поїздів у Києві


15. Таки зібрався і відфоткав найцікавіші київські бювети. Якщо спочатку важко було роздобути фотки, то потім довелося вибирати — бо бюветів у Києві більше сотні. І багато з них — індивідуального проекту.

Київські бювети


16. Ще одне повернення в місця, де колись був — ДОТ №401. Найбільший з ДОТів Київського укріпрайону і один з небагатьох з підземними ходами. Тільки на цей раз не просто оглянув ззовні, а поліз у сам ДОТ і підземну галерею. Було незвично і епічно.

ДОТ №401 Київського укріпрайону: детальний огляд


17. Місце поховання жертв сталінських репресій — відносно новий меморіальний комплекс. Давно планував його оглянути. Прогулятися вдалося лише в 2016му.

Меморіальний комплекс «Биківнянські могили»


18. Обзавівся новим телефоном. Замість кнопкового купив смартфон. І не простий, а Віндовсфон. Думав, що не розберусь з його освоєнням, але справився. Хоча було багато клопотів. Про перше знайомство з крутим мобільником і зробив фотозвіт.

Microsoft Lumia 640XL Dual Sim: огляд смартфону


19. Заброшка, повз яку проходив раніше. Але 2016го вирішив облазити. Пригод було купа: вилазка вдалась не одразу, а ще з товаришем «запалили». Та воно було того варте — кінотеатр виявився цікавим, з артефактами. Навіть кіноплівку знайшов.

Закинутий кінотеатр «Промінь» у Вишневому


20. Давно планував відвідати Госпітальне укріплення Київської фортеці. Завдяки роботі вперше побував у тих місцях лише 2016 року. Побачене вразило. Тому вирішив не відкладати прогулянку на потім і відвідати музей. Класне і незвичне місце!

Музей «Київська фортеця» / Госпітальне укріплення


21. Запостив дапвно омріяний звіт: огляд найнезвичніших систем громадського транспорту.

Незвичні різновиди громадського транспорту


22. Виставка масштабної залізниці. Деже цікавий захід. Хоча штовханина і тіснота була така, що ледве витерпів.

Виставка залізничного моделювання «Train Hobby Days 2016»


23. Новорічний фестиваль у Експоцентрі України. На Новий рік 2016/2017 зробили безкоштовним. Сходив, подивився.

Новорічний Експоцентр України (ВДНГ)


24. Декілька років не вдавалося зробити загальний огляд новорічних ялинок столиці — і от цього року вдалося. Новорічної атрибутики у місті було повно.

Новорічний Київ


Незважаючи на те, що зробив вже 253 фотозвіти, писати ще є про що.
Ну і з Новим роком!